طراحی دکوراسیون مغازه

طراحی دکوراسیون مغازه

جهت مشاهده تصاویر با کیفیت بالا روی آنها کلیک کنید

طراحی داخلی مغازه

امروزه با پیشرفت های چشمگیری که در زمینه معماری و تلفیق آن با هنر انجام گرفته است آثار بسیار زیبا و خاصی طراحی و اجرا شده‌ اند که توانسته اند به راحتی تاثیر چشمگیری بر روی بینندگان بگذارند یکی از فضاهایی که تلفیق معماری و هنر توانسته است تاثیر چشمگیری بر نوع دیزاین و طراحی آن بگذارد بازسازی تجاری می باشد که علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا و چشمگیر تاثیر بسیار بالایی بر افزایش درآمد نیز دارد.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه یکی از پر اهمیت ترین مباحثی است که باید در طراحی داخلی تجاری به آن توجه ویژه ای داشت، یک مغازه که طراحی دکوراسیون داخلی آن مطابق با اصول و استاندارد ها طراحی شده باشد علاوه بر ظاهری جذاب و زیبا به افزایش مشتری و در نتیجه افزایش درآمد نیز کمک چشمگیری می کند در واقع طراحی داخلی تجاری اصولی یک سرمایه گذاری جهت سودآوری بیشتر و بلند مدت می باشد.

اگر طراحی فضاهای تجاری توسط افراد متخصص و با تجربه در این زمینه انجام گیرد نتیجه نهایی بسیار رضایت بخشی در پی خواهد داشت و می توان به راحتی شاهد افزایش جذب مشتری و افزایش فروش مغازه باشید.

اجرای درست و اصولی و مطابق با قوانین و استانداردها در طراحی دکوراسیون و مراکز تجاری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و تنها افرادی که از تجربه، دانش و آگاهی کافی برخوردار هستند با توجه به نوع کاربری و کالا های‌ ارائه شده می توانند به بهترین شکل ممکن این کار را انجام دهند از این رو شرکت معماری پدیده گستر مانا کادری مجرب و حرفه ای در زمینه ی طراحی و دیزاین فضاهای تجاری و دکوراسیون مغازه در نظر گرفته است تا به این ترتیب بتوانند متناسب با نوع کاربری و کالاهای ارائه شده بهترین و بروزترین طرح ها را خدمت شما عزیزان ارائه دهند.

در واقع یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر میزان جذب مشتری و فروش یک کسب و کار آن چیزی است که در وهله اول به افراد ارائه می گردد به همین خاطر توصیه ما این است که اگر شغل شما به طور مستقیم در ارتباط با فروش کالا و محصولات است حتماً به موضوع طراحی دکوراسیون داخلی مغازه خود توجه ویژه‌ ای داشته باشید تا به این ترتیب بتوانید در کوتاه مدت شاهد افزایش چشمگیر میزان فروش شوید.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه باید دارای ظاهری زیبا چشم نواز و آرام بخش باشد تا مشتری به راحتی جذب آن شود.

  • تاثیر چشمگیر رنگ ها در طراحی فضاهای تجاری

یکی از مهمترین و حساس ترین مباحث در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی انتخاب رنگ می باشد زیرا تاثیر چشمگیری بر روحیه افراد می گذارد. انتخاب رنگ مناسب برای طراحی دکوراسیون داخلی مناسب باید اصولی و هوشمندانه باشد تا بتواند به جذب بیشتر مشتری کمک کند به عنوان مثال استفاده از برخی رنگ ها در طراحی داخلی مانند رنگ طلایی باعث می شود تا ذهنیتی مانند گران قیمت و با ارزش بودن مغازه در ذهن مشتری ایجاد نماید ، استفاده از چوب طبیعی نیز اگر با همان طرح و رنگ طبیعی خود باشد باعث ایجاد فضایی گرم و دنج می شود.

از دیگر رنگ های پرکاربرد در طراحی مغازه و طراحی داخلی تجاری می توان به رنگ سفید، تنالیته های مختلف رنگ قهوه ای و آبی اشاره کرد.

  • طراحی ویترین مغازه

یکی از مهمترین قسمت های هر مغازه ای ویترین مغازه است که به جذب مشتری کمک چشمگیری می کند در حقیقت ویترین مغازه اولین چیزی است که مشتری از کسب و کار شما درک خواهد کرد و پل ارتباطی میان فضاهای خارجی و داخل مغازه است بنابراین طراحی دکوراسیون و نوع چیدمان آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

افراد بر اساس اجناسی که در ویترین چیدمان شده است جذب مغازه خواهند شد و در رابطه با ورود به فروشگاه شما تصمیم خواهند گرفت توجه داشته باشید که طراحی ویترین باید با سلیقه عمومی همخوانی داشته باشد و سلیقه عمومی را در نظر داشته باشید و نباید تنها به سلیقه شخصی خود اتکا کنید.

طراحی ویترین به عنوان یک معرف برای کسب و کار و محصولاتی می باشد که فروشگاه آنها را ارائه می دهد بنابراین هر چقدر زیباتر و جذابتر طراحی شود باعث می شود تا افراد در جلوی مغازه مکث و توقف طولانی تری داشته و این توقف باعث توجه هرچه دقیق تر و بیشتر به محصولات و کالاهای ارائه شده می شود.

منظور از زیبایی ظاهری ویترین نه استفاده از رنگ ها و اجزای مختلف است و نه چیدمان و طراحی شلوغ و پیچیده و سادگی و تک رنگ بودن ویترین، بلکه منظور این است که در پایان کار ظاهری جذاب و متناسب با نوع شغل و کالاهای ارائه شده ایجاد شود تا به راحتی نظر و توجه مشتریان جلب شود.

نکته بعدی در طراحی ویترین نورپردازی مناسب میباشد، نور یکی از مهمترین اجزایی است که که به نوعی با خرید و فروش در ارتباط است زیرا هدف اصلی جذب مشتری از طریق جلوه‌ های بصری است که باعث بهتر دیده شدن اجناس و کالاهای ارائه شده می گردد استفاده از نورپردازی های تاکیدی و تزئینی در ویترین مغازه علاوه بر بهتر دیده شدن کالاها و افزایش زیبایی با ایجاد روشنایی لازم در محیط باعث جذب مشتری نیز می شود.

خانه درخواست مشاورهارتباط با ما