طراحی دکوراسیون داخلی فست فود

طراحی دکوراسیون داخلی فست فود

جهت مشاهده تصاویر با کیفیت بالا روی آنها کلیک کنید

به طور کلی طراحی داخلی تجاری به دلیل آنکه تاثیر چشمگیری در میزان جذب مشتری و افزایش درآمد دارد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است بنابراین باید توسط افراد با تجربه در این زمینه انجام گیرد از این رو شرکت معماری پدیده گستر مانا کادری  باتجربه و حرفه ای در زمینه دیزاین و طراحی دکوراسیون فضاهای تجاری در نظر گرفته است تا به این ترتیب بتواند از صفر تا صد طراحی و اجرا همراه شما عزیزان باشد .

طراحی دکوراسیون داخلی فست فود در جذب مشتری تاثیر چشمگیری دارد با اجرای زیبا و متفاوت این فضا می توان به راحتی افراد را جذب کرد و تاثیر چشمگیری در افزایش فروش گذاشت .

اگر در حال راه اندازی فست فود هستید و یا قصد بازسازی آن را دارید پیشنهاد می کنیم که حتما این مقاله شرکت دکوراسیون پدیده گستر مانا را مطالعه فرمایید .

  • طراحی داخلی فست فود

در طراحی داخلی فست فود باید عوامل مختلفی از جمله انتخاب رنگ ، طراحی و اجرای نورپردازی ، استفاده از اکسسوری ها و تزئینات و … مورد توجه قرار گیرد .

نحوه اجرای دکوراسیون داخلی و قرار گیری تمام عناصر کنار یکدیگر تاثیر چشمگیری در عملکرد کلی دارد ‌.

طراحی داخلی فست فود با استفاده از سبک های مختلف از جمله طراحی به سبک مدرن ، پست مدرن ، کانتمپوری و صنعتی انجام می شود .

یک ایده جذاب در طراحی داخلی فست فود استفاده از آرم ، رنگ خاص ، تصاویر و یا عبارات برند است با استفاده از نام تجاری در فست فود می توان تجربه استفاده از این مکان را برای افراد به یادماندنی تر کرد ، شما می توانید به راحتی نام تجاری را از جهات مختلف یعنی به عنوان صفحه منو ، عکس برگردان بر روی شیشه و یا دیوار و یا طرح روی میز یا مبلمان و روشنایی استفاده کنید .

  • چه رنگ هایی در طراحی فست فود مناسب است ؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که از زمان گذشته تا به امروز ارتباط رنگ با جذب مشتری تاثیر چشمگیری داشته است رنگ ‌ها می‌ توانند در روحیه افراد تاثیر چشمگیری بگذارند رنگ های مختلف واکنش های متفاوتی را در درون افراد بر می انگیزد و حتی می تواند احساس گرسنگی و تشنگی را در افراد بیشتر کند به همین دلیل است که برخی از رنگ های خاص در طراحی دکوراسیون داخلی و فست فودها پیشنهاد می شود .

یکی از رنگ های مناسب و همچنین پرکاربرد در طراحی دکوراسیون داخلی فست فودی ها رنگ قرمز می باشد از مهمترین ویژگی های این رنگ که افراد را به استفاده از آن در طراحی این فضا ترغیب می کند افزایش انرژی در محیط میباشد ؛ طبیعتاً افراد هنگامی که در چنین محیطی هستند احساس خستگی و بی انرژی بودن نخواهند کرد و همین امر تاثیر مستقیمی بر افزایش مشتری می گذارد علاوه بر آن این رنگ باعث افزایش سرعت در صرف غذا مشتری نیز می گردد .

یکی دیگر از رنگ های مناسب برای این فضاها رنگ نارنجی است این رنگ تا حدودی شبیه به رنگ قرمز است اما با این تفاوت که احساس رضایت را در مشتری برمی‌انگیزد .

رنگ زرد نیز از دیگر رنگ های مناسب و پر کاربرد برای دیزاین فست فودی ها به شمار می رود توصیه می کنیم که حتما از این رنگ برای دیزاین فست فود خود استفاده کنید زیرا این رنگ علاوه بر اینکه رضایت افراد را افزایش می دهد انرژی و هیجان نیز به افراد منتقل می کند و در افزایش اشتها نیز موثر می باشد .

از دیگر رنگ های پرکاربرد می ‌توان به رنگ سفید ، سبز و … اشاره کرد .

  • نورپردازی

طراحی و اجرای نورپردازی یکی از مهم‌ ترین مراحل اجرایی هر پروژه‌ ای می ‌باشد و یکی از مولفه های اصلی طراحی دکوراسیون داخلی است .

یک طراحی داخلی مناسب روحیه افراد حاضر را بهبود می بخشد و اجرای نورپردازی درست و اصولی این احساس را دوچندان می‌ کند زیرا نورپردازی صحیح باعث ایجاد هیجان در فضا می گردد .

برخی از افراد تمایل به استفاده از روشنایی کم نور را در فضا دارند تا به این ترتیب فضا را برای ماندن طولانی تر و ایجاد محیطی صمیمی تر طراحی کنند اما بسیاری دیگر به دلیل آنکه این مراکز برای صرف غذای سریع در نظر گرفته شده است از نور و روشنایی بیشتری برای دیزاین داخلی استفاده می کنند ؛ به این نکته توجه داشته باشید که در نورپردازی فست فودها نیز نور طبیعی در مرحله اول و نورپردازی مصنوعی در مرحله دوم قرار دارد .

نورپردازی مستقیم برای بخش های مختلفی مانند پیشخوان ، آشپزخانه و صندوق مناسب می باشد به این نکته توجه داشته باشید نورپردازی باید رنگ واقعی نوشیدنی و غذا های ارائه شده را نشان دهد و هیچ تغییری در آن ایجاد نکند زیرا اگر باعث تغییر رنگ شود از جذابیت بصری آن می کاهد .

خانه درخواست مشاورهارتباط با ما