طراحی دکوراسیون اداری در غرب

طراحی دکوراسیون اداری در غرب

جهت مشاهده تصاویر با کیفیت بالا روی آنها کلیک کنید

محیط کار به عنوان خانه دوم افراد محسوب می‌ شود زیرا کارکنان ساعات طولانی از شبانه روز را در فضاهای کاری به سر می‌ برند بنابراین نوع دکوراسیون و طراحی داخلی آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

در واقع اگر طراحی دکوراسیون داخلی درست و اصولی و مطابق با اصول و ضوابط طراحی فضای اداری طراحی و اجرا گردد علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا و کاربردی باعث افزایش راندمان کارکنان و دستیابی به نتیجه بهتر نیز می گردد. در طراحی و بازسازی ساختمان های اداری در مقایسه با ساختمان های مسکونی به تخصص و مهارت بیشتری احتیاج است زیرا طراحی ساختمان های مسکونی باید متناسب با نیاز ساکنین خانه اجرا شود اما طراحی فضای اداری باید به گونه ای انجام شود که علاوه بر ایجاد فضایی رسمی و داشتن نظم و هنجار تامین نیاز تمامی کارکنان و مراجعین ظاهری زیبا و دلنشین نیز داشته باشد تا به این ترتیب با مخاطبین خود با هر سلیقه ای ارتباط برقرار کند زیرا در آن منابع سازمانی در اولویت قرار دارد و می تواند به جذب اعتماد مشتری کمک چشمگیری کند.

طراحی داخلی اداری باید توسط افراد متخصص و ماهر در این زمینه انجام می گیرد تا با رعایت تمام اصول و قواعد و متناسب با نیاز افراد به نتیجه مطلوبی دست پیدا کرد ، شرکت معماری پدیده گستر مانا آماده ارائه بهترین طرح ها با مناسب ترین قیمت در زمینه طراحی و اجرای پروژه های اداری در مناطق مختلف تهران به ویژه غرب تهران می باشد. طراحان متخصص و با تجربه شرکت پدیده گستر مانا از صفر تا صد بازسازی و طراحی فضاهای اداری در غرب تهران همراه شما عزیزان می باشند، تیم پدیده گستر مانا با توجه به نیاز و کاربری فضاهای اداری بهترین و بروزترین طرح ها را خدمت شما عزیزان ارائه می دهند.

یکی از عواملی که در طراحی دکوراسیون داخلی نقش دارد سبک معماری طراحی داخلی می باشد، یکی از پرکاربرد ترین و محبوب ترین سبک ها در طراحی اداری فضاهای اداری سبک مدرن می باشد که یکی از مهمترین ویژگی های بارز این سبک ایجاد سادگی در طراحی می باشد، سبک مدرن در اوج سادگی و به دور از تزیینات شلوغ و اضافی طراحی و اجرا می گردد از دیگر ویژگی های مهم این سبک می توان به عملکرد گرایانه بودن آن اشاره کرد که این ویژگی می تواند کمک چشمگیری در بهبود عملکرد در فضاهای اداری به خصوص فضاهای اداری کوچک کند در واقع در این سبک فرم از عملکرد پیروی می‌ کند.

می توان این سبک را یکی از بهترین گزینه ها برای بازسازی فضای اداری با متراژ پایین برشمرد.

  • نورپردازی

در طراحی هر فضایی وجود نور کافی و تامین نور مورد نیاز افراد امری ضروری میباشد و فضاهای اداری نیز از این مستثنا نیستند و باید نورپردازی های اداری نیز درست و اصولی متناسب با دوره مورد نیاز در طراحی هر بخشی طراحی و اجرا شود.

نورپردازی باید به گونه ای باشد که علاوه بر تامین نور مورد نیاز افراد باعث زیباتر شدن فضاهای داخلی نیز گردد.

نور مورد نیاز افراد از طریق نورهای طبیعی و مصنوعی تامین می گردد لذا باید به این نکته توجه داشته باشید که بهتر است تا جای امکان از نورهای طبیعی برای تامین نور مورد نیاز افراد بهره بگیرید و نورپردازی مصنوعی را در گام دوم قرار دهید این کار را می توان با تعبیه پنجره های بزرگ و استفاده از پرده های مناسب که مانع ورود نور خورشید به فضای داخلی نمی شود انجام داد، استفاده از نور طبیعی تاثیر بسیاری بر روحیه کارکنان نیز می گذارد.

نورپردازی مصنوعی نیز با استفاده از انواع چراغ های سقفی ، دیواری و رومیزی انجام میگیرد. نور غیر مستقیم یکی از بهترین گزینه ها برای نورپردازی فضاهای اداری می باشد.

در بازسازی ساختمان های اداری باید به سبک انتخابی برای طراحی داخلی توجه داشته باشید و نورپردازی باید متناسب سبک انتخابی برای بازسازی ساختمان های اداری انجام شود.

میزان نور هر فضا با توجه به نوع عملکرد و کاربرد فضاهای مختلف اداری متفاوت می باشد.

  • ایجاد فضایی منظم و به دور از شلوغی

فضاهای اداری و کاری باید به دور از شلوغی طراحی شود. ایجاد نظم در محیط باعث افزایش تمرکز کارکنان حین کار می گردد.

همانطور که می‌ دانید فضاهای اداری و شرکت ها نیاز به فضایی برای بایگانی و جای گذاری وسایل و مدارک خود دارند بنابراین باید فضایی را برای جایگذاری اینگونه مدارک در نظر داشته باشد، کمد و قفسه ها باید به گونه‌ ای تعبیه شوند که کارمندان هنگام کار بتوانند به راحتی به مدارک دسترسی پیدا کنند.

خانه درخواست مشاورهارتباط با ما