طراحی دکوراسیون اداری در تهران

طراحی دکوراسیون اداری در تهران

جهت مشاهده تصاویر با کیفیت بالا روی آنها کلیک کنید

اغلب مدیران و مالکان شرکت ها تمایل دارند که محیط کاری آنان دلنشین، جذاب و متفاوت دیزاین شود در واقع طراحی اداری تاثیر چشمگیری در روحیه و عملکرد کارکنان و افزایش راندمان و همچنین جلب اعتماد مشتری دارد.

محیط کار خانه دوم کارکنان می باشد، یک طراحی هوشمندانه و مطابق با اصول و قواعد باعث جلب رضایت کارکنان و همچنین بالا رفتن راندمان کاری آنها می گردد‌.

طراحی داخلی اداری به محیط اداره و شرکت نظم و ساماندهی می بخشد و با یک طراحی درست و اصولی که توسط افراد ماهر و با تجربه در این زمینه انجام گیرد می ‌توان بهترین استفاده را از حداقل فضا برد.

طراحی داخلی اداری در تهران به صورت تخصصی متناسب با نیاز افراد طراحی و اجرا می گردد ، شرکت معماری پدیده گستر مانا یکی از بهترین شرکت های معماری در تهران است این شرکت دارای کادری مجرب و حرفه ای در زمینه دیزاین و طراحی دکوراسیون اداری می باشد ، مهندسین و طراحان با تجربه این شرکت بهترین و متفاوت ترین طرح ها را با مناسب ترین قیمت خدمت شما عزیزان ارائه می دهند.

در طراحی دکوراسیون داخلی فضاهای اداری در مرحله اول باید به استفاده بهینه از فضا و بعد به زیبایی آن توجه شود.

طراحی داخلی اداری در تهران با استفاده از سبک های مختلفی قابل طراحی و اجرا می باشد اما از پرکاربردترین سبک ها می توان به طراحی به سبک مدرن و طراحی کلاسیک اشاره کرد.

سبک مدرن در طراحی دکوراسیون فضاهای اداری فضایی ساده و زیبا ایجاد می کند و هدف اصلی طراحی به این سبک ایجاد فضایی ساده و به دور از تزیینات اضافه و همچنین کاربردی می باشد این سبک برای فضاهای بزرگ و کوچک یکی از بهترین گزینه ها می باشد‌.

در مقابل این سبک سبک کلاسیک قرار دارد سبک کلاسیک دارای طرح های زیبا و پیچیده، رنگ های غنی و استفاده از متریال های طبیعی در طراحی می باشد، سبک کلاسیک در فضاهای اداری محیطی رسمی ایجاد میکند و مناسب فضاهایی با متراژ بالا است.

به طور کلی خدمات ارائه شده در بازسازی ساختمان اداری و هم چنین طراحی فضای اداری به فاکتورهای مختلفی از جمله: فرد یا شرکتی که مسئولیت اجرای آن را بر عهده گرفته است، سیاست کاری و میزان اهمیت به مشتریان بستگی دارد اما به طور کلی خدمات ارائه شده در طراحی اداری در تهران به دو بخش طراحی داخلی اداری و طراحی دکوراسیون اداری تقسیم بندی می شود.

برخلاف تصور برخی از افراد که بر این باورند طراحی داخلی و طراحی دکوراسیون هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند باید بگویم که اصلا اینطور نیست.

فعالیت های مرتبط به ترکیب رنگ ها و چیدمان با هدف افزایش زیبایی و ایجاد فضایی آرام بخش به طراحی دکوراسیون مربوط می شود این در حالی است که در طراحی داخلی هدف اصلی توجه به موضوعات فنی است به عنوان مثال در طراحی داخلی اداری به مباحث مختلفی از جمله محل قرارگیری اتاق مدیر، فاصله دیوارهای جداکننده در اتاق کنفرانس و موضوعاتی از این قبیل توجه می گردد اما موضوعات فنی دیگر از جمله نقش نور و صدا و … در حوزه خدمات طراحی دکوراسیون اداری محسوب می شود.

هزینه بازسازی فضاهای اداری در تهران به عوامل مختلفی مانند متراژ، کاربری ساختمان و … بستگی دارد.

  • انتخاب رنگ

انتخاب رنگ یکی از مهم ترین انتخاب ها در طراحی فضاهای مختلف به خصوص فضاهای اداری می باشد زیرا رنگ ها تاثیر چشمگیری بر روحیه افراد می‌ گذارند، اگر در فضاهای اداری از رنگ های نامناسب استفاده کنید باعث ایجاد تاثیرات منفی بر روحیه کارکنان و مراجعین می گردد بنابراین باید با حساسیت بالا و دقت انتخاب شود.

در انتخاب رنگ برای طراحی فضاهای اداری می توانید از انتخاب رنگ لوگو یا نماد شرکت و یا هر رنگی که بیانگر نوع فعالیت و کار در دفتر شما باشد استفاده کنید.

انتخاب رنگ به عوامل مختلفی از جمله تاثیر آن بر روحیه افراد، سبک انتخابی و در آخر سلیقه شخصی بستگی دارد.

از پرکاربردترین رنگ ها در بازسازی فضاهای اداری در تهران می توان به رنگ سفید، طوسی، آبی، سبز، قهوه ای و کرمی اشاره کرد.

خانه درخواست مشاورهارتباط با ما