دوربین مدار بسته

دوربین-مدار-بسته

دوربین مدار بسته

جهت مشاهده تصاویر با کیفیت بالا روی آنها کلیک کنید

دوربین مداربسته یکی از مهمترین تجهیزات تامین امنیت و نظارت می باشد . امروزه دوربین های مداربسته در زندگی ما دارای کاربرد های مختلفی می باشند و می توانند بیشترین امنیت را در محیط کار و زندگی ما ایجاد کنند و یا حتی امکانات نظارتی و کنترل از راه دور را برای ما فراهم کنند . در سال‌ های اخیر نصب دوربین مداربسته به دلیل مزایای بسیاری که دارد در اماکن مختلف بسیار رایج شده است . نصب دوربین مدار بسته در ساختمان های مسکونی اغلب با هدف امنیتی انجام می‌ گیرد و امری ضروری و مهم محسوب می شود حال ممکن است برای شما این سوال پیش آید که چرا نصب دوربین مدار بسته در این ساختمان ها ضروری است ؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که امنیت جانی و مالی و همچنین کنترل و نظارت محیط ساختمان های مسکونی از دغدغه‌ های اصلی ساکنین ساختمان است و در واقع به همین دلیل است که نصب دوربین مدار بسته در مجتمع های مسکونی تبدیل به امری واجب و ضروری شده است .

برند های مختلفی در بازار وجود دارد که هر یک دارای قابلیت های مختلف و منحصر به فردی می باشند ، افراد می ‌توانند متناسب با امکانات مورد نظر و میزان بودجه مدل و برند مناسب ساختمان خود را انتخاب کنند .

استفاده از دوربین های مداربسته امنیت یک ساختمان مسکونی را تا حد چشمگیری افزایش می دهد امروزه اغلب ساختمان های مسکونی از دوربین مدار بسته با هدف حفظ امنیت بیشتر استفاده می کنند .

تعیین مناسب ترین مکان برای نصب دوربین مدار بسته

انتخاب محل نصب دوربین مداربسته در مجتمع های مسکونی متناسب با نیاز کارفرما تعیین می‌ گردد . نصب بر مبنای اهمیت نقاط بهترین زاویه و ارتفاع تعیین می شود تا فضای اطراف کاملا تحت پوشش قرار گیرد .

یکی از مهمترین قسمت هایی که در ساختمان های مسکونی دوربین مدار بسته در آن نصب شود درب ورودی ساختمان می باشد . نصب دوربین در این قسمت به دلیل آنکه محل ورود و خروج افراد می باشد بسیار مهم و ضروری است .

یکی دیگر از فضا هایی که نصب دوربین مداربسته در آن قسمت واجب و ضروری می باشد پارکینگ است ، در واقع پارکینگ جز نقاط مهم می باشد و باید مدام بررسی و نظارت در آن محیط انجام شود با توجه به این که پارکینگ ها اغلب در متراژ بالا طراحی می‌ شوند کنترل مداوم و نظارت بر آن کار دشواری می باشد بنابراین بهتر است که با نصب دوربین مدار بسته نظارت کاملی بر این سمت داشته باشید .

پیشنهاد: برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره طراحی دکوراسیون و هزینه طراحی داخلی مسکونی کلیک کنید

از دیگر نقاط در ساختمان های مسکونی که می توان در آن دوربین مداربسته نصب کرد می توان به محوطه اطراف ساختمان ، حیاط ، پشت بام ، آسانسور و راه پله ها اشاره کرد .

پیشگیری از وقوع جرم و سرقت

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از دوربین مداربسته در ساختمان های مسکونی جلوگیری از وقوع جرم و سرقت می باشد . استفاده از دوربین مداربسته در اماکن مسکونی می تواند به عنوان یک عامل بازدارنده محسوب شود ، طبق تحقیقات انجام شده احتمال سرقت در ساختمان های مسکونی که در آن دوربین مداربسته نصب شده است بسیار پایین می باشد . نصب دوربین مداربسته در ساختمان های مسکونی باعث کاهش چشمگیر آمار سرقت و جرایم می گردد .

سخن آخر

نصب دوربین مداربسته در مجتمع های مسکونی از اهمیت بالایی برخوردار است و می‌ تواند در ساختمان ها امنیت بیشتری را مهیا سازد و میزان سرقت را تا حد چشمگیری کاهش دهد .

برای نصب دوربین مدار بسته باید اصول نصب به درستی انجام گیرد و دوربین ها در جایگاه های مناسبی قرار گیرند تا بتوان به درستی نظارت کامل بر محیط داشته باشید .

امروزه انواع مختلفی از دوربین های مداربسته در بازار موجود می باشد بنابراین شما می توانید به راحتی بهترین و مناسب ترین گزینه ها خریداری کنید .

خانه درخواست مشاورهارتباط با ما