اجرای دکوراسیون اداری

اجرای دکوراسیون اداری

جهت مشاهده تصاویر با کیفیت بالا روی آنها کلیک کنید

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداری باید مطابق با اصول و استاندارد ها اجرا شود تا بتوان به راحتی نیاز کارفرما ، کارکنان و مراجعین را برطرف کرد .

برای یک طراحی داخلی اداری مطلوب باید تمام مراحل طراحی و اجرا طبق استانداردها و ضوابط به درستی انجام شود و بر روند اجرا نظارت کامل داشته باشید تا همه چیز به نحو احسنت پیش رود و بنا در آینده دچار مشکل و آسیب نشود . طراحان و متخصصین ماهر و با تجربه شرکت معماری پدیده گستر مانا از صفر تا صد طراحی و اجرای دکوراسیون فضاهای اداری و نحوه عملکرد و اجرای پروژه نظارت کامل دارند تا بهترین طرح ها با با بالا ترین کیفیت خدمت شما عزیزان ارائه دهند .

طراحی اصولی

بهینه سازی و بازسازی اصولی فضاهای اداری می تواند مزایای بسیاری در ارتقاء کیفیت کسب و کار و میزان درآمد داشته باشد .

با در نظر گرفتن مواردی همچون ارتباط درون و بیرون که توسط جداره و پنجره های شفاف میسر می شود ، استفاده از گیاهان ، هارمونی طرح و رنگ ، تنوع فضایی و استفاده از المان های مناسب می توان کیفیت دفتر کار را ارتقا داد .

پیشنهاد: برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره طراحی دکوراسیون اداری و هزینه طراحی داخلی و بازسازی مسکونی کلیک کنید.

به طور کلی افراد ساعات طولانی را در فضاهای کاری سپری می کنند بنابراین نوع طراحی دکوراسیون داخلی آن باید به گونه‌ ای باشد که علاوه بر رفع تمام نیاز کارکنان و مراجعین محیطی آرام بخش و کاربردی ایجاد شود تا افراد بتوانند با تمرکز بیشتری به کار و فعالیت خود ادامه دهند .

طراحی اداری محیط کاری تاثیر مستقیمی بر کاهش یا افزایش عملکرد سازمانی شرکت ها دارد ، اگر دکوراسیون داخلی فضاهای کاری طبق اصول و قواعد و توسط افراد متخصص در این زمینه انجام شود باعث جلب رضایت کارکنان ، افزایش راندمان و بازدهی بالا و مشارکت در کارهای گروهی می شود که در نتیجه ، رضایت شغلی را میسر می کند .

علاوه بر این موارد نام برده شده طراحی داخلی اداری و بهینه سازی دفاتر کاری باعث نظم و ساماندهی محیط می گردد و می توان از حداقل فضا بیشترین استفاده را برد که این امر یک امتیاز مثبت به خصوص برای فضاهای اداری با متراژ پایین می باشد .

دسترسی راحت به آرشیو و فایل های مورد نیاز برای کارکنان ، دسترسی راحت و مناسب بخش های گوناگون فضای کاری و استفاده از المان های زیبایی شناسی ، محیطی مطلوب کاربردی و بهینه ای را برای کارکنان ایجاد می کند .

عایق بندی صوتی فضاهای اداری

هیچ فردی دوست ندارد که در سر و صدای زیاد مشغول به کار و فعالیت شود کارمندان برای تمرکز بیشتر نیاز به سکوت و آرامش دارند که این نکته باید در طراحی و اجرای فضاهای اداری مد نظر قرار گیرد ، برای اجرای این کار میتوان پلان را طوری طراحی کرد که دفاتر کاری و محیط هایی که آرامش و سکوت بیشتری احتیاج دارند در جهت مخالف خیابان اصلی قرار گیرد و یا در صورتی که فضای اختصاص یافته طوری نبود که بتوان چنین پلانی را طراحی کرد باید در مرحله اجرا از پنجره‌ های دوجداره و دیوارهای عایق صدا استفاده کرد تا سر و صدای بیرون مزاحم فضاهای داخلی نشوند و افراد بتوانند در محیطی آرام به کار و فعالیت خود ادامه دهند .

اگر نوع فعالیت اداره و شرکت شما به گونه ای است که برخی از کارکنان شما باید دائم با تلفن صحبت کنند بهتر است که فضای جداگانه برای این تیم در نظر داشته باشید و با استفاده از دیوارهای عایق صدا مانع ورود صدای این بخش به سایر بخش های اداره شوید .

طراحی و اجرای نورپردازی

یکی از مهمترین نکات در طراحی و اجرای فضاهای اداری و محیط های کاری نور پردازی می باشد ، اغلب معماران و طراحان تلاش می کنند تا فضای داخلی اداره به گونه ای طراحی شود که بیشترین بهره از نور طبیعی برده شود مخصوصاً در فضاهای اداره نور طبیعی می‌ تواند به کارکنان انرژی بیشتری ببخشد بنابراین پنجره ها باید در جهت صحیح قرار داشته باشند تا نور طبیعی بیشتری به فضاهای داخلی تابیده شود مرحله دوم نورپردازی مصنوعی می باشد که با توجه به نوع فعالیت و کار کارکنان برای هر بخشی نورپردازی جداگانه انجام می شود تا نور مورد نیاز افراد با توجه به نوع کار و فعالیت آنان تامین شود .

پارتیشن اداری

اگر قصد استفاده از پارتیشن بندی اداری را دارید بهتر است که از پارتیشن های شیشه ای استفاده کنید این کار علاوه بر اینکه فضای مدرن و امروزی را در محیط اداری ایجاد می‌ کند مانع ورود نور طبیعی به فضاهای داخلی نیز نمی گردد .

خانه درخواست مشاورهارتباط با ما